Menderes Ege Haber , Menderes , Egeden Haberler , İzmir , Manisa - MENDERES SİVASLILAR DERNEĞİ KURULMA KARARI
Menderes İTOB Organize Sanayi Bölgesine itfaiye merkezi
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar Güzel Günler
Menderes Belediye Başkanı Mustafa Kayalar

Karakter boyutu :13 Punto15 Punto17 Punto19 Punto

MENDERES SİVASLILAR DERNEĞİ KURULMA KARARI

MENDERES SİVASLILAR DERNEĞİ KURULMA KARARI
MENDERES SİVASLILAR DERNEĞİ KURULMA KARARININ ARDINDAN YENİ YERİNİ TUTARAK DERNEKLEŞME ADINA İLK ADIMI ATTI....
29.09.2020 / 13:24
.
Yeni yerlerinde gerçekleştirilen ilk toplantının ardından Menderes'de Sivaslıların bir araya gelerek toplantı gerçekleştiren Sivaslılar bazı kararlar aldılar..
Toplantıya Ege Sivaslılar Dernekler Federasyonu Başkanı Tolga Eleman, Menderes Sivaslılar Dernek Başkanı Yılmaz Lale, Menderes Sivaslılar Dernek Başkan vekili Mustafa Kara, Sedat Karabayır, Murat Şimşek, Seda Şimşek, Uğur Şimşek, Veysel Dabak, Seyfettin Baysal, Nermin Dabak, Demir Çetinkayalı, Cihan Çetinkayalının katılımıyla toplanıldı.
Başkan Yılmaz Lale proje ve hedeflerini anlatarak Türkiye'de 7 milyon Sivaslıların yaşadığı illerden biride İzmirdir. Bizde Menderes'de Sivaslıları bir çatı altında toplanmaya Gayret Göstermek ve Kültür Gelenek ve Örf Adetlerimizi yaşayıp ve yaşatmak için bu anlamda bir yola çıktık Allah utandırmasın dedi..
https://www.facebook.com/photo?fbid=731027581087932&set=pcb.731035047753852
Etiketler:
Bu haber toplam 514 defa okundu

İSTEMEZÜK ZİHNİYETİ İŞ BAŞINDA
İSTEMEZÜKÇÜ zihniyet yine iş başında. Tabi başrolde Yine MUSTAFA KAYALAR ! Bu seferki çılgın projesi Menderes Belediyesi önündeki kavşakta bulunan Saat Kulesi'ni törenle yerinden sökmesi . Şaşırdık mı? Tabi ki HAYIR! Göreve geldiği günden itibaren Menderesli hemşehrilerimizin daha iyi hizmet üretmesi ve sunması için verdiği oylara bırakın layık olmayı, illallah ettiren bir belediye başkanından da farklı bir uygulama beklenmezdi zaten. Yalan ve hile siyaseti üzerine kurulu bir düzenin parçası olan Sayın KAYALAR, Saat Kulesinin yerinden sökme hadisesini seçim beyannamesinde siz kıymetli Mendereslilerle paylaştı mı acaba? Menderesli Hemşehrilerim bir gün uyanıyorlar Menderes ÇÖP turizmi ile anılıyor, birgün uyanıyorlar vatandaşlarımızın arazileri liste liste ilanlarda satılıyor, birgün uyanıyorlar amaçsız basiretsiz beyanları dinliyorlar. Bırakın kardeşim yalan dolanla göz boyamayı, insanları aldatmayı. İki kaldırım boyamakla saati yerinden sökmekle mi Menderesimize hizmet ettiğinizi sanıyorsunuz? Vatandaşlarımızın bin bir emekle sahip oldukları, üzerinde hayatlarını devam ettirdikleri, çocuklarına torunlarına miras olarak bırakacakları arsaları , tarlaları satarak mı insanların dertlerine derman olacaksınız? Menderesli bunu hak etmiyor . Menderesli hemşehrilerimiz metropol İlçe olmanın keyfini yaşamak istiyor. Menderesli artık huzur içinde yaşamak istiyor. Göreve geldiğiniz günden beri insanlara hizmet etmek için ne yaptınız? Varolan güzellikleri yok etmekten başka hangi soruna çözüm buldunuz? Artık Menderesli Hemşehrilerimin tahammülü kalmadı ne size ne de basiretsiz Belediye Yönetim şeklinize. Daha fazla elinize yüzünüze bulaştırmadan görevi ehline devretmenizi tavsiye ediyorum. Emin olun bu hem sizin için, hem Menderes için ,hem de herşeyin en iyisine en güzeline layık olan Menderesli Hemşehrilerim için daha hayırlıdır.

YAZARLAR